Yaptığı bitkisel karışımlarla ekranların tartışılan ismi olan, tedavi etmeye çalıştığı birçok kişinin şikayetçi olduğu, ayrıca böbrek destek seti satışı yaparak böbrek rahatsızlıklarını tedavi ettiğini ileri süren Dr. Ömer Coşkun, bir süredir böbrek yetmezliği nedeniyle ABD'de tedavi görüyordu.

BİTKİSEL İLAÇLARLA TANINAN DOKTOR TOPRAĞA VERİLDİ

Dün Türkiye'ye gelen Dr. Coşkun, rahatsızlanınca kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

KIZI CENAZEDE AMERİKALI DOKTORLARI SUÇLADI

Cenaze töreninde Dr. Ömer Coşkun’un yakınları güçlükle ayakta durabildi.  Ömer Coşkun'un Kızı Fatmanur Coşkun, babasının 5 ay önce Amerika’ya kızı Sümeyra Coşkun’u ziyaret etmek için gittiğini ve orada rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığını, hastanede de alerjisi olan bir antibiyotiğin verildiğini bu sebeple çoklu organ yetmezliği yaşadığı, en son İstanbul’da ameliyattan sonra hayatını kaybettiğini söyledi.

Dr. Ömer Coşkun toğrağa verildi

TOPRAĞA VERİLDİ

Bu sabah memleketi Adana'ya getirilen Dr. Coşkun'un cenazesi, yakınlarının katıldığı törenle Kabasakal Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Dr. Ömer Coşkun toğrağa verildi

EVRAKTA SAHTECİLİK

Hastaları tedavi etmek için hazırladığı ilaçları piyasaya süren Doktor Coşkun'un doçentliği yabancı dil evraklarında sahtecilik gerekçesiyle elinden alınmıştı. Coşkun, Adana Tabib Odası'ndan ceza alarak istifa etmişti.

Dr. Ömer Coşkun toğrağa verildi

BAKANLIKTAN İNCELEME

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı daha önce kamuoyunda “Dr. Ömer Coşkun ürünleri” olarak bilinen ve takviye edici gıda niteliğindeki ürünler olmasına rağmen ilaç gibi tanıtılan ürünlerin, çeşitli mecralarda yayınlanan reklamlarına sekreteryası Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından yürütülen Reklam Kurulunca hassasiyetle incelendiğini bildirmişti.

Dr. Ömer Coşkun toğrağa verildi

Dr. Ömer Coşkun toğrağa verildi

Dr. Ömer Coşkun toğrağa verildi

Editör: İsveç Gündemi