Biohumus Sweden AB

Firma Kodu #13
Sektör Tarım
Yetkili Ahmet Bahceci
Telefon +46737896907
E-Mail [email protected]
URL http://www.biohumussweden.se
Şehir/Eyalet Örebro County
İlçe Kumla
Eklenme Tarihi 30.06.2024

Hakkımızda

Tarım ve Yeşil çevre için organik gübre üretimi yapmaktayız. Ürünlerimiz tüm zincirlerde Biohumus ve Biohumus Terra Nelson Garden Markası adı altında satılmaktadır.

Dünyanın siyah altını "The Black Gold Of The Earth"...

Biohumus, organik ürünlerin üretiminde uzmanlaşmış bir şirket olan Biohumus Sweden AB tarafından üretilmektedir. Esasen, Eisenia Fetida (Red California) solucanı tarafından üretilen organik biohumus üretilir. Şirket Ahmet Bahçeci tarafından kurulmuş olup, köklü bir bilgi birikimine sahiptir.

Flicka Med Morötter.jpg.opt544X544O0,0S544X544

Bahçeci ailesi 300 yılı aşkın bir süredir varlığını sürdürüyor ve bu isim aileye Türkiye hükümeti tarafından verildi. Bahçeci adı Bahçıvan anlamına geliyordu ve ailenin kendi topraklarında yetiştirdiği ve yönettiği ürünlerin kalitesi ve sektördeki kanıtlanmış bilgi birikiminin deliliydi. O zamandan bu yana aile, nesiller boyunca organik tarım ve çeşitli türlerde ekimle çalışmaya devam etti.

Ahmet Bahçeci çiftçilikle büyüdü ve 2002 gibi erken bir tarihte organik tarım pazarını araştırmaya başladı ve Vermikompost gibi benzer ürünlerin İsveç'te ve Avrupa'da neredeyse hiç bulunmadığını gördü. Bugün bile durum böyledir. Gelişimde durmayacağımız, organik tarım ve geri dönüşümde gelişmeye devam ettiğimiz, aynı zamanda sürdürülebilir ve verimli ürünler geliştirmek için gelecekteki bir fırsat gördüğümüz bir gelecek hayal ediyoruz. Ama öncelikle Biohumus ürünümüzü yaymaya devam etmeye odaklanıyoruz.

1591908783019Şirket yalnızca gelecek nesillere fayda sağlayan, organik tarımı teşvik eden ve dolayısıyla sürdürülebilir bir topluma ve çevresel etkinin azaltılmasına katkıda bulunan faaliyetlerle çalışmaktadır. Herkesin yeşil bir geleceğe ihtiyacı var. Dünyanın en zeki türlerinden biriyle ortak yaşam içinde çalışıyoruz. İnsanların sürdürülebilir ve yerel döngülere dönmesi gerektiğine inanıyoruz. Biohumus İsveç, ekimin hem verimli hem de %100 doğal olarak yapılabilmesini sağlar.

Domates Yediginizde Bakin Vucudunuzda Neler Oluyor H1559574257 0C405A

Amaç yeşil alanların ekimi ve bakımıyla bir şekilde bağlantısı olan herkese ulaşmaktır. Biohumus büyük ve küçük çalışır. Saksı bitkilerinizi biraz suyla karıştırın ve sulayın, saksıya bir avuç serpin, yeniden dikerken toprakla karıştırın, çiçek tarhlarında, ev bahçelerinde içte ve dışta, çimler için ve gerçekten istediğiniz her şeyde kullanın. Tüm bitkilerin kökleri güçlü bir şekilde büyür, bitkiler daha güçlü, daha yeşil ve daha büyük hale gelir. Biohumus kullanıldığında gördüğümüz sonuçlar büyüleyici.

Biohumus İsveç olarak gelecek nesiller için bir gelecek koruyoruz, daha iyi bir dünyaya katkıda bulunuyoruz ve çalışmalarımızdan gurur duyuyoruz.