Villa kiralama alanında Türkiye'nin önemli acentalarından biri olan Villa Denizi, paha biçilemez doğa ve manzarasıyla tatilde gerçek anlamda dinlenme imkanı sunuyor.

Gurbetçi ailelerin son yıllarda otel odalarına sıkışmak yerine, daha ferah tatil modelini benimsemeleriyle ilginin giderek arttığı Villa kiralama modeli Villa Denizi ile birlikte gelişmeye devam ediyor.

Kültür ve turizm bakanlığı onaylı ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) üyesi olan Villa Denizi, güvenli ve kaliteli hizmet sunuyor.

Villa Denizi3

Evin rahatlığı Villa Denizi konforuyla buluşmasından ortaya çıkan tatil modeline ilgi her geçen gün artıyor.

Özellikle Avrupa'da yaşayan gurbetçilerin son yıllarda rağbet gösterdiği villa tatili, dinlenmek için en doğru tercih olarak kabul ediliyor.

Otellerdeki gibi katı kuralları olmayan, kendi talep ve istekleri doğrultusunda hareket edebilen tatilciler bu konfor alanı ve özgürlüğü kıymetli buluyor.

Kargaşa içinde değil, Huzur dolu bir ortam içinde dinlenmek isteyenlerin yoğun tercih ettiği Villa Denizi, tatil bölgelerinde geniş bir hizmet ağına sahip olup, tercih edenlere havalimanından kalacakları villaya ve aynı şekilde geri dönerken villadan havalimanına transfer hizmeti de sunabiliyor. 

Paha biçilemeyecek doğasında, muhteşem manzaralı ve havuzlu lüks villalarda kendinizi çok daha iyi hissedecek, kiralama süreniz sonunda pozitif enerji ile geri döneceksiniz. 

Ayrıca muhafazakar ve mutaassıp ailelerin rahatlığı için en ideal kiralama şekli olan Villa kiralama modeli Türkiye'de yaz sezonlarında neredeyse tam kapasite çalışmaya başladı. 

İslami otellerde konaklayan aileler, Kadın ve Erkek havuzu gibi uygulamalarla, ailece bir arada olma imkanını bulamazken, kendinize ait villada hep bir arada olmanın keyfini sürmek fazlasıyla var.

Çevreden havuzu görünmeyen korunaklı bir villada, aileniz yada sevdikleriniz ile doyasıya dinlenme ve eğlenme şansına sahip olabilirsiniz.

Villa Denizi: Kaş, Kalkan, Patara, Fethiye ve Faralya bölgelerinde bulunan villalarıyla çok özel bir konuma sahipler.

Villa Denizi, Kültür ve turizm bakanlığı onaylı, Türkiye Seyahat acentaları birliğine kayıtlı olup 16840 belge no ile hizmet veriyor.

Tatilinizi Villa Denizi güvencesiyle kiralayın, daha konforlu ve daha ekonomik bir tatilin tadını çıkarın.

Daha fazla bilgi için 

www.villadenizi.com.tr

Tel:+90 533 227 07 48

Editör: Semihhan Aydemir