Södertälje Haberleri

Södertälje haberleri ve güncel Södertälje gelişmeleri, Södertälje ile ilgili tüm video, Södertälje fotoğrafları ve Södertälje haberleri İskandinavya Gündemi ve güncel haberleri sitemizde


İSVEÇ

Dagens juridik'in haberine göre dört hafta önce Södertälje'de iki çocuğunu öldürdüğünden şüphelenilen baba suçunu itiraf etti.

İSVEÇ

Başkent Stockholm'ün Södertälje kentinde iki çocuğun ölümüyle ilgili soruşturma sürerken, gelişmeler babanın çocuklarını öldürdüğü yönünde görünmesi üzerine babanın polis tarafından...

İSVEÇ

Polis internet sitesinde, akşam 17:17'de üç arabanın karıştığı kaza sonrasında gelen ihbar üzerine olay yerine gitti.

İSVEÇ

Türkiye'nin mutfak kültürünü İsveç'te sunan nezih mekanların başında gelen Cızgara bu Ramazanda da iftar yapılabilecek restoranların başında geliyor.

ŞİRKET HABERLERİ

İsveç'te dört şubesiyle sunduğu Anadolu Lezzetleri ile büyük beğeni alan Cızgara Kolgrill her geçen gün daha popüler hale geliyor.

İSVEÇ

İsveç'te soğuk ve kar yağışı etkisiyle birlikte ulaşımda aksamalar yaşanıyor.

İSVEÇ

Södertälje'de Pazartesi günü öğleden önce yapılan ihbar üzerine bir eve giden bölge polisi, gittiği adreste 10 yaşlarında bir çocuğu ağır...

İSVEÇ

Södertälje'deki Hovsjö'de meydana gelen silahlı saldırı sonucu üç kişi vuruldu.

İSVEÇ

Södertälje'deki bir apartmanda gece saatlerinde büyük bir patlama meydana geldi.

İSVEÇ

Polis, Salı sabahı Södertälje'deki bir markete yapılan saldırı ile ilgili ihbar üzerine harekete geçti.

TÜRKİYE

MARDİN’in Midyat ilçesinde İsveç Süryani Metropolitliği şubesi tarafından Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen bölgelere yardım gönderildi.

İSVEÇ

Tüm dünyada olduğu gibi, İsveç'te de ekonomik krizlerden ve hayat pahalılığından en fazla etkilenen kesim genellikle yaşlılar oluyor.