Türk vatandaşı Deniz Temel tarafından kurulan ve İsveç'te büyük ilgili gören reklam baskı platformu Flagga Direkt, adından da anlaşılacağı üzere pratik çözümler sunuyor.

Kişi ya da kurumların kendi isteğine göre bayrak, flama, tişört gibi her türlü çalışmanın baskısını yaptırabileceği önemli bir yer olan Flagga Direkt alanında inovatif bakış açısıyla öne çıkıyor.

Kendi ürününüzü kendiniz tasarlayabiliyorsunuz

Flagga Direkt yapısal olarak, başkasının yardımına ihtiyaç duymadan ve ek tasarım maliyetine maruz kalmadan, ihtiyacınız olan baskı modeli ya da tasarım çalışmasını adeta bir word dosyasında yazı yazıyor gibi kolayca hazırlayabiliyorsunuz. Ancak buna rağmen müşterilerin takılabildiği veya çözemediği sorunlar olduğunda kendilerine ücretsiz olarak yardımcı olunuyor.

İş alanı ve sektör hakkında değerlendirmede bulunan Flagga Direkt ortağı Deniz Temel, "Günümüzde iş hayatında kolaylaştırıcı enstrümanların önemi her geçen gün artıyor. Hayatımıza giren teknolojinin gelişimi ile birlikte artık yapay zeka unsurlarını konuşuyoruz. Bu kadar avantajın olduğu bir alanda müşterilerimizin kendi baskı görsellerini kendilerinin yaratabileceği bir yapı oluşturduk." ifadeleri kullandı.

Flagga Direkt ile baskı tasarımı hazırlamak, sosyal medyada bilgi paylaşmak kadar kolay.

Temel: Kişi sosyal medyada bir şeyi hazırlayıp paylaşacak kadar kolay bir şekilde logo, slogan, tasarım gibi işleri sistem üzerinden kolaylıkla yapabiliyor ve bu kolaylıklar insanlarda ilgi uyandırıyor yorumu yaptı.

Müşteri kitlesi ile ilgili bilgi veren Deniz Temel: "Özetlemek gerekirse; küçük bir işletmeden dev bir fabrikaya, mahalle bakkalından restorana, mezuniyet törenine hazırlanan öğrenciden, takımını desteklemek isteyen taraftara kadar hepsine hitap ediyoruz" dedi.

"İsveç'te yaşayan vatandaşlarımıza daha etkin ulaşmayı hedefliyoruz." diyen Temel, özellikle restoran gibi işletmelerin her zaman baskı işlerine ihtiyaçları oluyor ve bir öğrenci ya da veli için ise biliyorsunuz mezuniyet dönemleri öne çıkıyor. Öte yandan bir takımı destekleyen taraftar ya da bir spor kulübünün belli dönemlerde baskı işlerine ciddi ihtiyaçları oluyor. Bizim vatandaşlarımızın da bu konularda ihtiyacı olduğunun farkındayız bu nedenle kendilerine ilgili konuda hizmet vermeyi çok isteriz ve bizimle mutlaka irtibat kursunlar dedi.

Daha fazla bilgi için: https://flaggadirekt.se/

Editör: Semihhan Aydemir