Kahve noktasında şehre yeni bir soluk getiren cafe, Konyalılar'ın uğrak adresi oldu.

Deve batmaz ve manda batmaz gibi kahve çeşitleriyle dikkat çeken Moloko beğenildi. Cafe, zengin bir yemek menüsüne de sahip. 10 kişiye istihdam sağlayan Moloko, oturma alanı noktasında şehrin en büyük cafeleri arasında bulunuyor.

Moloko, Ramazan ayı hazırlıklarını da sürdürüyor. Cafenin kısa sürede büyük mesafe katettiğini belirten işletme ortaklarından Sami Atıcı, "Konya, Moloko'yu bağrına bastı. Kahvemizin tadı beğenildi. Sektöre yeni bir soluk, heyecan ve renk kattık. Moloko'nun kaliteli kahve ve içecek çeşitlerinin tadını Konyalılar ile buluşturduk. Ferah ve nezih bir mekanda hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. İyi bir ekiple hemşehrilerimize hizmet ediyoruz. Moloko'yu sadece gençler değil, 7'den 70'e herkes tercih ediyor. İşadamları görüşmelerini Moloko'da yapıyor. Gençler doğum günü gibi özel günlerini Moloko'da kutluyor. Huzurlu bir ortam oluşturduk. Talep üzerine mutfağı güçlendirdik. Zengin bir yemek menümüz var. Dondurma ve meyve çeşitlerimiz de bulunuyor" ifadelerini kullandı.

Türkiye Moloko Kahve CEO'su Fatih Sami Şahin ise, "Moloko Konya, marka değerimizi artırdı. Yeni bayilik talepleri alıyoruz. Afyon ve Ankara'da yeni şubeler açacağız. Görüşmeler devam ediyor. Konyalılar, kahvemizi beğendi. Kahveye tam not veriyorlar" sözlerini kullandı.


Editör: İsveç Gündemi