PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) iş birliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul'da düzenlenen fuara onlarca ülkeden binlerce firma ve firma temsilciliği olmak üzere yüzlerce ülkeden on binlerce sektör profesyonelini bir araya getirdi.

29. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı 4 - 7 Aralık 2019 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul'da gerçekleşti.

Birçok ülkeden sektörün önemli kurumlarını bir araya getiren fuarda DVT DEVOTRANS yenilikçi bakış açısı ve yeni ürün modelleriyle ilgi odağı oldu.

Hali hazırda 64 ülkeye ihracat yapan, yüzlerce farklı ürün modeli ve yüzlerce iş kolunda üretime katkı sağlayan Türkiye'nin yüzde yüz yerli üretimi olan DVT DEVOTRANS, 2019 yılında dünyanın çeşitli yerlerinde alanıyla ilgili birçok fuara katılarak büyük başarı gösterdi.

Savunma sanayinden otomotiv ve beyaz eşyaya, tekstil ve iplikten plastik, kauçuk ve eğitim laboratuarlarına kadar onlarca iş kolunda kullanılan kontrol test cihazları üreten DVT DEVOTRANS bu anlamda Türkiye'nin en köklü firması olup, alanındaki lider konumu her geçen gün sağlamlaştırarak sürdürüyor.Plast Eurasia İstanbul 2019 fuarında yeni ürün modelleriyle yerini alan DVT DEVOTRANS, fuarın en ilgi çekici firması olmayı başardı. 4 - 7 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen fuar, yılın son fuarı olarak birçok yönüyle ilgi gördü.

Üretim alanlarıyla ilgili ürün ihtiyacı olan ve piyasa araştırması yapanların birçok farklı firmanın ürün çeşidini ve modellerini yerinde inceleme ve bilgi alma imkânı bulduğu fuarın oldukça başarılı geçtiği vurgulandı.

Gelişen sanayinin ve kalitede rekabet edebilirliği artıran test cihazlarının sergilendiği fuarda, DVT DEVOTRANS'a gösterilen ilgili büyük oldu.DVT DEVOTRANS ürünlerini kendi bünyesinde tasarlamakta ve imalat alanlarında üretmektedir.

DVT DEVOTRANS 600'ün üzerindeki standart üretim modelinin yanında müşterilerinin taleplerine uygun özel tasarımlar ve üretimler yapmaktadır.

Müşterinin ihtiyacına uygun gerçekleştirilen özel tasarımlar mevcut tasarımların geliştirilmesi şeklinde olabileceği gibi, baştan yaratılan özel tasarımlarda olabilmektedir.

DVT DEVOTRANS tasarım alanındaki bilgi birikimi ile birçok sektörün ihtiyaç duyduğu test cihazlarının çok önemli bir bölümünü karşılayabilecek özelliğe sahip bulunmaktadır.

DVT DEVOTRANS 64 Ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Genişleyen dağıtıcı ağıyla her geçen gün yurtdışı satışlarında artış gerçekleşmektedir. İhracat yapılan ülkeler aşağıda sıralanmıştır; 

ABD, Almanya, Arjantin, Avusturya, Avustralya, Azerbaycan, BAE, Belçika, Beyaz Rusya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Çin, Endonezya, Etiyopya, Ermenistan, Estonya, Fransa, Fildişi Sahili, Finlandiya, Gürcistan, Güney Afrika, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İsrail, İspanya, İrlanda, İtalya, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kırgızistan, Kore, Kuzey Kıbrıs, Kolombiya, Libya, Lübnan, Lüksemburg, Makedonya, Malezya, Mısır, Özbekistan, Pakistan, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Singapur, Slovakya, Suudi Arabistan, Sırbistan, Tacikistan, Tayland, Tunus, Türkmenistan, Ukrayna, Umman, Ürdün, Vietnam, Yunanistan…

DVT DEVOTRANS ürünleriyle ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız

Editör: İsveç Gündemi